Виріб складається з двох рівних нерухомих частин і двох зігнутих частин, що утворюють розсувні двері. Встановлюється в облицьований кахлем кут ванної кімнати на піддони RAVAK Ronda, Elipso, Elipso Pro, Elipso Pro Flat, Elipso Pro Chrome або безпосередньо на підлогу з вбудованим душовим каналом або трапом.
Спеціально для глибокого піддона Sabina виготовляється знижена душова кабіна Supernova SKCP4 Sabina з вкороченою висотою 1700 мм. Ми поставляємо душові кабіни та двері серії Supernova в зібраному вигляді, а їх монтаж може бути проведена однією людиною всього за одну годину. Можливе виготовлення атипової душової кабіни.
Спеціально для глибокого піддона Sabina виготовляється знижена душова кабіна Supernova SKCP4 Sabina з вкороченою висотою 1700 мм. Ми поставляємо душові кабіни та двері серії Supernova в зібраному вигляді, а їх монтаж може бути проведена однією людиною всього за одну годину. Можливе виготовлення атипової душової кабіни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Форма душової кабіни | Напівкругла |
| Огорожа | Двухстенное |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Виконання стінок | Матові |
| Товщина стінок | 3 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Колір профілю | Чорний |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 1950 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 440 ₴




