Душова кабіна
Lidz Dozorca SC90x90.CRM.LOW.TR - це п'ятикутна душова кабіна з прозорим склом товщиною 6 мм та хромованим профілем.
Характеристики та опис
Душова кабіна Lidz Dozorca SC90x90.CRM.LOW.TR має універсальну орієнтацію та низький акриловий піддон.
- Форма: П'ятикутна.
- Габарити (ВхШхД): 2050х900х900 мм.
- Матеріал стінок/дверей: Прозоре скло товщиною 6 мм.
- Матеріал профілю: Алюміній, хромований.
- Піддон: Низький акриловий піддон білого кольору (глибина 35 мм).
- Конструкція: Одна двері, з піддоном.
- Гарантія: 24 місяці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Форма душової кабіни | Багатогранна |
| Огорожа | Тристінна |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Виконання стінок | Прозорі |
| Товщина стінок | 6 мм |
| Конструкція дверей | Розпашні |
| Кількість стулок дверей | 1 |
| Колір профілю | Полірований алюміній |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 1830 мм |
| Висота піддону | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Dozorca |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 378 ₴







