Напівкругла душова кабіна з глубоким піддоном, профіль алюміній, скло матове 4мм, піддон з акрилу на рамі.
Характеристики:
- Тип виробу: Душова кабіна (або душовий куток).
- Форма: Чверть кола (напівкругла).
- Розмір: 90х90 см.
- Орієнтація: Універсальна.
- Матеріал стінок: Скло, товщина 4 мм.
- Колір полотна дверей: Матова (Frost).
- Матеріал профілю: Алюміній, колір сатин.
- Кількість секцій: 2 (розсувні двері).
- Піддон: Не входить до комплекту, призначена для високого піддона.
- Висота (без піддона): 160 см.
- Бренд: Lidz, країна реєстрації бренду – Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Форма душової кабіни | Напівкругла |
| Огорожа | Двухстенное |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Виконання стінок | Рифлені |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Колір профілю | Полірований алюміній |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 1600 мм |
| Висота піддону | 410 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Latwa |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 860 ₴






