Душова кабіна польского виробника Lidz виготовлена: профіль з полірованого алюмінію, скло товщиною 4 мм, декор Grape, піддон з армованого акрилу на стальній рамі. Повний комплект для встановлення!
Характеристики
- Тип виробу: Душова кабіна (або душовий куток).
- Форма: Чверть кола (напівкругла) для серії Latwa або квадратна для серії Wawel.
- Розмір: 80x80 см.
- Орієнтація: Універсальна.
- Матеріал: Скло та алюміній (профіль), ручки з ABS пластику.
- Матеріал профілю: Сатин.
- Матеріал скла: Скло, товщина 4 мм.
- Колір скла: Матове, "Frost".
- Вид піддона: Призначена для низького піддона.
- Висота кабіни: Зазвичай 185 см (без піддона).
- Комплектація: Піддон Kapielka ST80x80x15
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Форма душової кабіни | Напівкругла |
| Огорожа | Двухстенное |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Виконання стінок | Рифлені |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Колір профілю | Полірований алюміній |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 185 мм |
| Висота піддону | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Latwa |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 893 ₴







