П'ятикутна душова кабіна Devit ART 2.0 розмір 1000х1000 мм, виконана з алюміневого профілю білого кольору, скло прозоре 6мм, двері розпашні, піддон треба придбати окремо.
- Форма: П'ятикутна
- Тип закриття: Розпашні двері
- Розміри: 1000 x 1000 x 1900 мм (довжина х ширина х висота)
- Матеріал профілю: Нержавіюча сталь, колір – хром
- Матеріал скла: Прозоре скло
- Встановлення: Кутова, без піддона
- Стиль: Сучасний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devit |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Комбінована кабіна | Ні |
| Форма душової кабіни | Багатогранна |
| Огорожа | Тристінна |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Виконання стінок | Прозорі |
| Товщина стінок | 6 мм |
| Конструкція дверей | Розпашні |
| Кількість стулок дверей | 1 |
| Колір профілю | Білий |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | ART 2.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 319 ₴





