Душовий піддон напувкруглої форми виготовлений з армованого акрилу, злив 90мм. Ця модель підходить для багатьох душових кабін напівкруглої форми розміром 90х90см.
Характеристики:
- Тип виробу: Душовий піддон.
- Бренд: Primera.
- Колекція: Frame.
- Форма: Чверть кола.
- Матеріал: Акрил.
- Розміри: 900 x 900 мм.
- Висота: 135 мм.
- Глибина піддону: 50 мм.
- Колір: Білий.
- Комплектація: Поставляється з ніжками та сифоном Ø 90 мм з хромованою кришкою.
- Монтаж: Спосіб монтажу – на ніжки.
- Гарантія: 5 років.
- Особливості конструкції: Окрашена сталева рама з регульованими ніжками, армування з використанням деревної плити, скловолокна та високощільної смоли. Деякі варіанти можуть мати покриття antislip (протиковзке).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Primera |
| Країна виробник | Італія |
| Форма піддону | Напівкругла |
| Матеріал піддону | Акрил |
| За глибиною | Середній ( від 4 до 15 см) |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Тип встановлення | Кутовий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 135 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Діаметр отвору для зливу | 90 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Ніжки для піддону | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Frame |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 769 ₴




