Основні характеристики
Піддон Primera Frame STR1010 має продуманий дизайн і виготовлений з високоякісного акрилу, який забезпечує міцність та довговічність. Квадратний піддон 100х100 підходить до усіх душових кабін розміром 100х100 см.
- Матеріал: Акрил.
- Форма: Квадратна.
- Розміри (ДxШxВ): 1000 x 1000 x 135 мм.
- Глибина: 40 мм.
- Колір: Білий.
- Поверхня: Гладка.
- Комплектація: Зазвичай постачається з ніжками, панеллю та сифоном.
- Країна виробник: Італія.
- Гарантія: 5 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Primera |
| Країна виробник | Італія |
| Форма піддону | Квадратна |
| Матеріал піддону | Акрил |
| За глибиною | Середній ( від 4 до 15 см) |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Тип встановлення | Кутовий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Висота | 135 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Діаметр отвору для зливу | 90 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Ніжки для піддону | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Frame |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 969 ₴




