Інсталяція для підвісного унітаза відомого німецького виробника TECE. Інсталяції цієї марки: це еталон якості та інновацій. Тільки якісні матеріали, сучасні технології, що забезпечує довгий термін експлуатації та зручність в обслуговуванні. Великий асортимент змивних клавіш, що дає змогу легко вибрати колір і форму під свій інтер'єр. Під час купівлі інсталяції TECE у нашому магазине Лидер, Ви отримуєте продукт високої якості та гарантію 10 років від виробника!
Характеристики та особливості
- Призначення: Призначена для встановлення підвісних унітазів будь-яких виробників і моделей.
- Розміри: Стандартна висота модуля становить 1120 мм, ширина — 500 мм, а глибина — 160 мм.
- Змивний бачок: Об'єм бачка становить 10 літрів. Заводське настроювання об'єму змиву — 3/6 литров з можливістю регулювання великого змиву в діапазоні 4.5, 7.5 або 9 літрів.
- Монтаж: Модуль постачається з комплектом кріпильних елементів для встановлення до стіни та унітаза, а також фановим відведенням 90/100.
- Комплектація: До комплекту входять усі необхідні елементи для встановлення застінного модуля. Панель змиву и звукоізолювальна прокладка до стандартного комплекту не входять і купуються окремо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tece |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид інсталяції | Для підвісного унітазу |
| Тип інсталяції | Монтажна рама |
| Метод кріплення | У підлога/в капітальну стіну |
| Монтажна висота | 1120 мм |
| Монтажна глибина | 160 мм |
| Об'єм змивного бачка | 9 л |
| Великий змив | 6 л |
| Малий змив | 3 л |
| Підвід води в бачок | Збоку |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Розташування кнопки змиву | Фронтальне |
| Механізм пуску зливу води | Механічний |
| Матеріал інсталяції | Сталь з порошковим напиленням |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1120 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Комплектація | |
| Монтажна рама | Так |
| Бачок прихованого монтажу | Так |
| Кнопка змиву | Ні |
| Кріпильний комплект | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 500 ₴



