Характеристики
- Тип продукту: Душові двері (для встановлення в нішу).
- Бренд: Devit.
- Колекція: Art.
- Країна-виробник: Італія
- Розміри (ВхШ): 1900 x 1200 мм.
- Система відкривання: Розсувна.
- Матеріал вітражу (скло): Прозоре, завтовшки 6 мм.
- Покриття скла: Easy Clean (полегшує чищення).
- Колір профілю: Чорний матовий.
- Піддон: До комплекту не входить, використовується без піддона (встановлюється на підлогу або піддон купується окремо).
- Орієнтація: Універсальна (реверсивний дизайн L/R).
- Гарантія5 років
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Devit |
| Країна виробник | Італія |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Спосіб відкриття | Розсувна |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Конструкція жорстких шторок | Каркасна |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Колір профілю | Чорний |
| Наявність дверей | Так |
| Антиплаговое покриття | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Тип скла | Прозоре |
| Колір фурнітури | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | ART 2.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 269 ₴



