Основні характеристики:
- Матеріал: Литий акрил завтовшки 5 мм (використовується полімер австрійської компанії Senoplast).
- Розміри: 180x80 см (висота 48 см).
- Конструкція: Пристінна прямокутної форми з глянсовою білою поверхнею.
- Посилення: Зовнішня сторона армована склополіефірним складом; дно посилене вологостійкою плитою ДСП завтовшки 18 мм.
Комплектація
- До стандартного комплекту постачання під цим артикулом зазвичай входить тільки чаша ванни.
- Ніжки (опора), сифон і фронтальна панель купуються окремо.
Виробник — іспанський бренд Volle, гарантія на виріб становить 7 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Тип ванни | Пристінна |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Кількість осіб | 1 |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Комплектація | |
| Ніжки для ванни | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 610 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Solo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 872 ₴


