- Тип: Прямокутна ванна.
- Розміри: 170 x 70 см.
- Матеріал: Акрил завтовшки 5 мм (використовується полімерний акрил Senoplast, Австрія).
- Конструкція: Зовнішня сторона армована шаром склополіефірного складу.
- Комплектація Постачається без ніжок і сифона (купуються окремо).
- Гарантія: 7 років від виробника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Тип ванни | Пристінна |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Кількість осіб | 1 |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Комплектація | |
| Ніжки для ванни | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 610 мм |
| Глибина | 410 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 240 ₴



