- Матеріал: Сталь 2 мм
- Форма: Прямокутна.
- Колір: Білий.
- Зовнішні розміри (ДхШхВ): 1500 мм x 700 мм x 415 мм.
- Внутрішні розміри (ДхШхВ): 1325 мм x 575 мм x 393 мм.
- Ємність для води: 155 літрів
- Місткість: 1 людина.
- Встановлення: Вбудована, з можливістю встановлення передньої панелі (ніжки купуються окремо).
- Слив: Розташований за короткою стороною ванни; злив/сифон до комплекту не входить.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Тип ванни | Пристінна |
| Матеріал ванни | Сталь |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Кількість осіб | 1 |
| Об`єм | 155 л |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Комплектація | |
| Ніжки для ванни | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 610 мм |
| Глибина | 415 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 611 ₴




