Основні характеристики та опис
- Призначення: Система інсталяції призначена для встановлення підвісного унітаза та приховування всіх комунікацій.
- Монтаж: Убудовається способом перед стіною.
- Матеріал: Каркас рами виготовлений із міцної сталі та пофарбований у синій колір.
- Розміри:
- Монтажна висота: 1,13 м.
- Ширина500 мм.
- Змивний бачок GD 2:
- Об'єм змиву: Регульований, від 6 до 9 літрів.
- Технологія Grohe EcoJoy: Дає змогу знизити витрату води до 50%.
- Надійність: Інсталяція розрахована витримувати навантаження до 400 кг.
- Сумісність: Підходить для будь-якого підвісного унітаза.
- Особливості монтажу: Завдяки технології QuickFix и ToolFree забезпечується швидке та легке встановлення без використання інструментів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид інсталяції | Для підвісного унітазу |
| Тип інсталяції | Монтажна рама |
| Метод кріплення | У підлога/в капітальну стіну |
| Монтажна висота | 1135 мм |
| Монтажна глибина | 130 мм |
| Об'єм змивного бачка | 9 л |
| Великий змив | 6 л |
| Малий змив | 3 л |
| Підвід води в бачок | Збоку |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Розташування кнопки змиву | Фронтальне |
| Механізм пуску зливу води | Пневматичний |
| Матеріал інсталяції | Сталь з порошковим напиленням |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1135 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Комплектація | |
| Монтажна рама | Так |
| Бачок прихованого монтажу | Так |
| Кнопка змиву | Ні |
| Кріпильний комплект | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 969 ₴





