Основні характеристики та опис
- Призначення: Призначена для підвісних унітазів зі стандартними розмірами під'єднання (відповідно до EN 33:2011) і вильотом до 62 см.
- Конструкція: Система містить міцну самонесну раму з порошковим покриттям, яка відкрита зверху та має монтажні отвори для кріплення до стіни.
- Змивний бачок: Обладнана вбудованим бачком прихованого монтажу Delta 12 см (UP100), який захищений від утворення конденсату пінопластовою оболонкою.
- Режим змиву: Підтримує одинарний або подвійний режим змивання з регулюванням об'єму: великий змив становить 7,5 літра (можна налаштувати на 6 або 9 л), малий змив — 3 літри.
- Керування: Використовується механічний тип керування змиванням. Клавіша змиву до комплекту не входить і купується окремо (сумісна тільки з клавішами Geberit Delta).
- Додаткові функції: Обладнана трубкою підведення води для під'єднання унітазів-біде Geberit AquaClean і можливістю кріплення для електроживлення.
- Розміри: Висота рами становить 1120 мм, ширина — 500 мм, глибина — 120 мм.
- Навантаження: Максимальне допустиме навантаження на інсталяцію досягає 400 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вид інсталяції | Для підвісного унітазу |
| Тип інсталяції | Монтажна рама |
| Метод кріплення | У підлога/в капітальну стіну |
| Монтажна висота | 1120 мм |
| Монтажна глибина | 120 мм |
| Об'єм змивного бачка | 9 л |
| Великий змив | 6 л |
| Малий змив | 3 л |
| Підвід води в бачок | Збоку |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Розташування кнопки змиву | Фронтальне |
| Механізм пуску зливу води | Механічний |
| Матеріал інсталяції | Сталь з порошковим напиленням |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1120 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Комплектація | |
| Монтажна рама | Так |
| Бачок прихованого монтажу | Так |
| Кнопка змиву | Ні |
| Кріпильний комплект | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 951 ₴




