Труба 32х1,8х 500 Htplus Magnaplast призначена для безнапірного транспортування стічних вод і має діаметр - Dn 32. Довжина труби складає 500 мм і товщину стінки 1,8 мм. Труби для внутрішньої каналізації виготовлені у Польщі, мають заявлений строк експлуатації 50 років.
Характеристики
- Бренд: Magnaplast
- Вага, кг: 0,110
- Тип: Труба
- Матеріал: Поліпропілен
- Діаметр: Dn 32
- Виконання: Гладке
- Призначення: Внутрішня каналізація
- Довжина: 500 мм
- Діаметр переходу: Без переходу
- Кількість у заводській упаковці: 800
- Кількість у первинній упаковці: 50
- Колір: Білий
- Країна виробник: Польща
- Країна реєстрації бренду: Польща
- Термін експлуатації: 50 років
- Товщина стінки: 1,8 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnaplast |
| Країна виробник | Польща |
| Область застосування труби | Для каналізації |
| Перетин труби | Кругле |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Товщина стінки труби | 1.8 мм |
| Довжина труби | 500 мм |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 60 років |
| Тип труби | Для внутрішніх робіт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴



