Основні характеристики
- Виробник: Ravak, Чехія.
- Серія: Pivot.
- Тип: Душовий куточок (напівкруглий, чверть кола).
- Розміри: Ширина 90 см, глибина 90 см, висота 190 см.
- Колір профілю: Чорний.
- Матеріал вітражу (скла): Безпечне загартоване скло завтовшки 6 мм, вироблення Transparent (прозоре).
- Система відчинення дверей: Відкривна (поворотна).
- Піддон: Без піддона (призначений для встановлення на піддон або безпосередньо на підлогу зі зливним трапом).
- Особливості: Обладнаний захистом скла Anticalc для запобігання утворенню вапняного нальоту. Варіант встановлення універсальний (L/R — лівий/правий).
Опис
Душовий куточок Ravak Pivot PSKK3-90 (артикул 37677300Z1) поєднує в собі елегантний дизайн із міцною конструкцією. Відповідно до виробника, він пропонує максимум дизайну за доступною ціною. Механізм відчинення дверей простий і надійний. Виріб складається з двох рівних вигнутих частин та однієї нерухомої стінки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Комбінована кабіна | Ні |
| Форма душової кабіни | Напівкругла |
| Огорожа | Тристінна |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Виконання стінок | Прозорі |
| Товщина стінок | 8 мм |
| Конструкція дверей | Розпашні |
| Кількість стулок дверей | 1 |
| Колір профілю | Чорний |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Pivot |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 332 ₴



