Основні характеристики:
- Тип: напівкругла душова кабіна з трьох частин (один поворотні двері та дві нерухомі панелі).
- Розміри: 90 см (регульований діапазон 870-895 мм), висота 1900 мм.
- Колірне виготовлення:
- Профіль: білий.
- Петли и ручки: хром.
- Скло: безпечне загартоване скло завтовшки 6 мм, прозоре (Transparent).
- Механізм відкриття: невиношувальний стрижень, що обертається (петля) з неіржавкої сталі, який замінює традиційні ролики.
Особливості серії Pivot:
- Простота конструкції: мінімум профілів підкреслює естетику скла.
- Універсальність: виріб можна повертати на 180°, що дає змогу вибрати лівий або правий варіант відчинення дверей під час встановлення.
- Догляд: скло оброблене захисним шаром Ravak AntiCalc, який перешкоджає утворенню водного каменю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Форма душової кабіни | Напівкругла |
| Огорожа | Тристінна |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Виконання стінок | Прозорі |
| Товщина стінок | 8 мм |
| Конструкція дверей | Розпашні |
| Кількість стулок дверей | 1 |
| Колір профілю | Білий |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Pivot |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 842 ₴



