Свобода - цей стан душі. Зробіть крок в новий вимір, правила в якому встановлюєте Ви. Розмістіть ванну в просторі і виберіть для приймання ванни ту сторону, якій більше віддаєте перевагу. Ідеальна для купання удвох. Не обмежуйте себе. Релаксируйте. Округла форма дозволяє нам почувати себе у безпеці і сприяє повному розслабленню. Окремо стояча ванна з м'якими лініями забезпечить природний спосіб релаксації. Якісний акрил, з якого виготовлена ванна, має безліч практичних вигод. На дотик він теплий і остигає повільніше, що сприяє тривалому розслабленню у ванні. Акрилові ванни мають досить невелику вагу, тому їх легше монтувати. Завдяки своїм симетричним формам і достатнім розмірам ванна Freedom О Tec підходить для купання удвох.
Ванна доступна зливною кришкою в хромованому, білий або чорному кольорі для ідеальної гармонії з обраними змішувачами.
- розміри: 170 x 77 см
- матеріал: литий акрил
- варіант зміцнення: LA - скловолокно
- об'єм: 285 л, brutto вага: 42,2 кг
- виконання: окремо стояча
- штора для ванни: ні
- гідромасажна система: ні
- хромотерапія H2O Color: ні
- аксесуари: стічний комплект для ванни
Ванну не можна доповнити шторою для ванн. Усі комунікації повинні прокладатися нижче рівня підлоги (стік, виведення холодної/гарячої води для підлогового змішувача). У комплектацію виробу входять ніжки, перелив і злив. Зливна кришка ClickClack поставляється білого кольору. Набір 3-в-1 також включає чорний і хромований варіанти для легкої заміни відповідно до ваших уподобань. Комбінується з підлоговим окремо стоячим змішувачем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Тип ванни | Окремостояча |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Форма ванни | Овальна |
| Кількість осіб | 2 |
| Об`єм | 285 л |
| Вага | 42.2 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Ніжки для ванни | Так |
| Сіфон | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1695 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Висота | 580 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Темно синій |
- Ціна: 138 108 ₴




Відправка з 18 квітня 2026