Душова кабіна прямокутної форми 120х80 см, завдяки своїм розмірам ви можете приймати душ із максимальним комфортом, якісні матеріали під час виготовлення цієї душової кабіни забезпечать довгий термін експлуатації, алюмінієвий профіль і скло 6 мм, розсувна система на подвійних роликах.
Характеристики:
- Бренд: Devit (Італія)
- Колекція: Art 2.0
- Тип: Душова кабіна, прямокутна, розсувна
- Розміри (ШхГхВ): 1200 x 800 x 1900 мм
- Матеріал профілю: Нержавіюча сталь
- Колір профілю: Чорний матовий
- Матеріал вітражу: Скло прозоре (небарвне)
- Товщина скла: 6 мм
- Комплектація: Без піддона
- Встановлення: Кутова
- Гарантія5 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devit |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Комбінована кабіна | Ні |
| Форма душової кабіни | Прямокутна |
| Огорожа | Двухстенное |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Виконання стінок | Прозорі |
| Товщина стінок | 6 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Кількість стулок дверей | 1 |
| Колір профілю | Чорний |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1200 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | ART 2.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 059 ₴





