Душовий піддон воготовлений з амованого акрилу, що забеспечує надійність та тривалий термін служби. Ця модель підходить для встановлення в нішу та душових кабін розміром 120х80 см.
Основні характеристики:
- Матеріал: Акрил.
- Форма: Прямокутна.
- Розміри (ШхДхВ): 800 x 1200 x 135 мм.
- Глибина піддона: 40 мм.
- Колір: Білий.
- Поверхня: Гладка, іноді доступна з покриттям Anti-Slip (протиковзким).
- Комплектація: Поставляється з панеллю та регульованими ніжками. Деякі пропозиції включають сифон у комплекті.
- Країна виробника: Італія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Primera |
| Країна виробник | Італія |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Матеріал піддону | Акрил |
| За глибиною | Середній ( від 4 до 15 см) |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Тип встановлення | Пристінний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 135 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Діаметр отвору для зливу | 90 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Ніжки для піддону | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Frame |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 289 ₴




