Душовий піддон напівкруглої форми виготовлений з високоякісного акрилу, має отвір для зливу 90мм. Ця модель підходить для багатьох душових кабін напівкруглої форми розміром 1000х1000мм.
Характеристики
- Бренд: Primera, Італія.
- Колекція: Frame.
- Матеріал: Акрил.
- Колір: Білий.
- Поверхня: Гладка/глянсова.
- Форма: Чверть кола (або напівкруглий).
- Розміри: 100 x 100 см.
- Висота: 13,5 см.
- Глибина: 4 см (глибина чаші).
- Комплектація: Часто поставляється в комплекті з панеллю та сифоном.
- Вага в упаковці: Приблизно 19 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Primera |
| Країна виробник | Італія |
| Форма піддону | Напівкругла |
| Матеріал піддону | Акрил |
| За глибиною | Середній ( від 4 до 15 см) |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Тип встановлення | Кутовий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Висота | 135 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Діаметр отвору для зливу | 90 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Ніжки для піддону | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Frame |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 689 ₴




