Піддон для душової кабіни квадратної форми, виготовлений із високоякісного акрилу, злив 90 мм у кутку для забезпечення комфорту під час прийняття душу. Ця модель акрилового піддона підходить під усі душові кабіни розміром 900х900 мм.
Характеристики
- Тип вироби: Душовий піддон.
- Бренд: Primera, країна виробник — Італія.
- Колекція: Frame.
- Форма: Квадратна.
- МатеріалАкрил високої якості.
- Колір: Біла, глянсова поверхня.
- Розміри (ШхДхВ): 900 x 900 x 135 мм.
- Глибина піддона: Зазвичай вказується як дрібне, приблизно 40 мм.
- Комплектація: Пофарбована сталева рама з регульованими ніжками та сифон 90 мм із хромованою кришкою входять до комплекту.
- Конструкція: Посилений дерев'яною плитою, скловолокном і високощільною смолою для забезпечення міцності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Primera |
| Країна виробник | Італія |
| Форма піддону | Квадратна |
| Матеріал піддону | Акрил |
| За глибиною | Середній ( від 4 до 15 см) |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Тип встановлення | Кутовий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 135 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Діаметр отвору для зливу | 90 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Ніжки для піддону | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Frame |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 809 ₴




