- Тип: Душовий куточок (без піддона та задніх стінок).
- Форма: Квадратна.
- Розміри (ШxГxВ)1000 x 1000 x 1900 мм.
- Конструкція дверей: Розсувна, дводверна.
- Матеріал профілю: Неіржавка сталь.
- Колір профілюЧорний матовий.
- Матеріал вітражу (скла): Загартоване безпечне скло.
- Товщина скла6 мм.
- Колір скла: Прозорий (безбарвний вітраж).
- Комплектація: Без піддона (піддон купується окремо).
- Гарантія5 років.
- Країна-виробник: Італія (бренд Devit)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devit |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Форма душової кабіни | Квадратна |
| Огорожа | Двухстенное |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Виконання стінок | Прозорі |
| Товщина стінок | 6 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Колір профілю | Чорний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | ART 2.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 839 ₴




