Характеристики
- Бренд: Devit (країна бренда — Італія).
- Колекція: Nymfa.
- Тип вироби: Душова кабіна з піддоном.
- Форма: Четверть круга.
- Розміри (ШхДхВ): 900х900х2150 мм (загальна висота з піддоном приблизно 215 см).
- Матеріал профілю: Алюминий.
- Колір профілю та фурнітури: Хром
- Матеріал скла: Загартоване безпечне скло.
- Тип скла: Матове, рифлене ("шишило").
- Товщина скла6 мм.
- Матеріал піддона: Акрил.
- Висота піддона: Глибокий піддон (висота приблизно 400 мм).
- Особливості: Покриття від накипу.
- Гарантія: 60 місяців (5 років).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devit |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Комбінована кабіна | Ні |
| Форма душової кабіни | Напівкругла |
| Огорожа | Двухстенное |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Виконання стінок | Тоновані |
| Товщина стінок | 6 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Колір профілю | Хром |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 2150 мм |
| Висота піддону | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Nymfa |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 159 ₴



