Характеристики
- Бренд: Devit (Італія).
- Колекція: Nymfa.
- Форма: Четверть круга.
- Розміри (ШхДхВ): 900 x 900 x 2115 мм (загальна висота з піддоном).
- Піддон: Глибокий, висота 400 мм (модель FTR0609), із сифоном D = 90 мм у комплекті.
- Стекло: Прозоре.
- Профіль/ФурнітураХром/алюміній.
- Тип відчиняння дверей: Розсувні.
- Особливості: Є покриття від нальоту.
- Гарантія: 60 місяців (5 років).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devit |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Комбінована кабіна | Ні |
| Форма душової кабіни | Напівкругла |
| Огорожа | Двухстенное |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Виконання стінок | Прозорі |
| Товщина стінок | 6 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Колір профілю | Хром |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 2115 мм |
| Висота піддону | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Nymfa |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 919 ₴



