Характеристики
- Бренд: Devit, Италия.
- Колекція: Art 2.0.
- Форма: Квадратна.
- Розміри (ШхГхВ): 900 x 900 x 1900 мм.
- Матеріал профілю: Неіржавка сталь.
- Колір профілюЧорний матовий.
- Матеріал вітражуЗагартоване скло.
- Товщина скла6 мм.
- Колір скла: Прозоре (безбарвне).
- Тип відчинення дверей: Розсувні.
- Комплектація: Без піддона (призначена для встановлення на підлогу з трапом).
- Особливості: Спеціальне покриття від накипу, що полегшує догляд за склом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devit |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Форма душової кабіни | Квадратна |
| Огорожа | Двухстенное |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Товщина стінок | 6 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Колір профілю | Чорний |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | ART 2.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 149 ₴




