Основні характеристики:
- Матеріал: литий акрил завтовшки 5 мм (використовується полімер австрійської компанії Senoplast).
- Розміри: 1500 х 700 х 425 мм.
- Цвет: білий.
- Конструкція: зовнішня сторона армована склополіефірним складом для міцності, дно додатково посилене.
Особливості комплектації:
- Ванна постачається без ніжок і лицьової панелі в стандартному наборі (ці елементи купуються опціонально).
- Корпус обладнаний дерев'яними закладними (кубиками) для зручного кріплення декоративного екрана.
- Зливання стандартного типу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Тип ванни | Пристінна |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Кількість осіб | 1 |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Комплектація | |
| Ніжки для ванни | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 610 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Solo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 754 ₴



