- Розміри: довжина — 1600 мм, ширина — 700 мм, глибина — 405 мм.
- Матеріал: санітарний литтявий акрил завтовшки 5 мм (виробництва австрійської компанії Senoplast).
- Конструкція: зовнішня сторона армована склополіефірним складом, дно посилене вологостійким листом ДСП (18 мм).
- Цвет: білий глянсовий.
- Комплектація постачається без ніжок і панелі (ці елементи зазвичай купуються окремо).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Тип ванни | Пристінна |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Кількість осіб | 1 |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Комплектація | |
| Ніжки для ванни | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 610 мм |
| Глибина | 405 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Solo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 971 ₴



