Характеристики
- МатеріалШтампована сталь завтовшки 2,1 мм з тришаровим емалевим покриттям.
- Форма: Прямокутна.
- Розміри (ДхШхВ): 1500 x 750 x 415 мм
- Місткість води: 170 літрів
- Особливості:
- Вбудовані металеві ручки (2 шт.).
- Антиковзне покриття дна (тип "Added".
- Призначена для вбудованого встановлення або встановлення з фронтальною панеллю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Тип ванни | Пристінна |
| Матеріал ванни | Сталь |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Кількість осіб | 1 |
| Об`єм | 190 л |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Комплектація | |
| Ніжки для ванни | Ні |
| Ручки для ванни | Так |
| Сіфон | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 610 мм |
| Глибина | 415 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 267 ₴




