Характеристики
- Бренд: ROCA
- Серія: Contesa
- Тип продукту: Сталева ванна
- Артикул: A235860000
- Форма: Прямокутна
- Матеріал: Сталь
- Довжина:: 170 см (1700 мм)
- Ширина: 70 см (700 мм)
- Висота: 40 см (400 мм)
- Об'єм: 185 літрів (за іншими даними 195 літрів)
- Колір: Білий глянець
- Особливості: Обертова (універсальна орієнтація), може постачатися без ніжок
- Товщина сталі: 2,4 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Тип ванни | Пристінна |
| Матеріал ванни | Сталь |
| Кількість осіб | 1 |
| Об`єм | 195 л |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Комплектація | |
| Ніжки для ванни | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 610 мм |
| Глибина | 415 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 286 ₴




